NAUCZYCIELE

 

 

 

 

1) Adamowicz Marzena

logopedia

 

 

2) Adamska Urszula

język polski

 

3)  Bączkowska Anna

język angielski

 

4) Bączkowski Karol

w-f

 

5) Bekter Anna

pedagog szkolny, świetlica

 

6)  Bukowska Ewa –

nauczanie indywidualne, j. polski

 

7) Bukowski Andrzej

zajęcia techniczne

 

8)  Cieplińska Agnieszka

język angielski

 

9)  Chyliński Daniel

geografia, w-f

 

10)   Duńczyk Dorota

język niemiecki

 

11) Dzwoniarska Anna

pedagog szkolny

 

12) Filaber Dorota

biblioteka, język polski

 

13) Gapska Marzena

język polski

 

 

 

 

14) Getka Magdalena

biologia

 

15) Gortatowska Hanna

nauczanie indywidualne

 

16) Grabowska Justyna

język angielski

 

 

 

 

 

 

17) Józefowicz Zbigniew

w-f, muzyka

 

18) Kołecka–Lepka Barbara

język polski

 

19) Kondeja Jadwiga

religia

 

20) Kotewicz Zuzanna

psycholog

 

 

21) Kozak Iwona

edukacja wczesnoszkolna

 

22) Lewandowska Teresa

edukacja wczesnoszkolna

 

23) Lewicka Danuta

w-f

 

24) Majas Eugeniusz

w-f

 

25) Majas Hanna

język niemiecki

 

26) Maron Monika

matematyka

 

27) Martewicz Justyna

matematyka

 

28) Mówińska-Shymanskyy Aneta

historia, WOS, j. angielski

 

29) Nowicka Janina

biologia

 

30) Orłowska Anna

historia, WOS

 

31) Pisarska Sylwia

zajęcia artystyczne

 

32) Pliszka Karina – świetlica,

wychowanie do życia w rodzinie

 

33) Podgórska Marzena

język polski, historia

 

34) Prass Elżbieta

matematyka

 

35) Preus-Różańska Magdalena

informatyka, zajęcia komputerowe

 

36) Puwalska Anna  

biologia, chemia

 

37) Radziwilski Krzysztof

informatyka

 

38) Rogozińska Anna

edukacja dla bezpieczeństwa

 

39) Rutkowska Grażyna  

chemia

 

40) Sargalska Anna 

j. angielski

 

41) Seroczyńska Grażyna

historia, biblioteka

 

42) Seroczyński Krzysztof

fizyka

 

43) Skoczylas Anna

historia, WOS

 

 

 

 

 

44) Skuzjus Alicja

 

 

45) Smaciarz Jolanta

przyroda, geografia

 

46) Stec-Zbonikowska Hanna

religia

 

47) Stefańska Honorata

plastyka

 

48) Szymecki Jacek

fizyka, matematyka

 

49) Wasiak Robert

język niemiecki

 

50) Wierzchołowska Emilia

język polski

 

51) Wyrzykowska Ewa

język polski

 

52) Zapolska Emilia

chemia, matematyka

 

53) Zdrojewska Dorota

edukacja wczesnoszkolna

 

54) Żak Anna – w-f

 

55) Żak Marek – w-f