NAUCZYCIELE

 

 

 

 

1) Adamowicz Marzena

logopedia

 

 

2) Adamska Urszula

język polski

 

3) Bączkowski Karol

w-f

 

4) Bekter Anna

pedagog szkolny, świetlica

 

5)  Bukowska Ewa –

nauczanie indywidualne, j. polski

 

6) Bukowski Andrzej

zajęcia techniczne

 

7)  Cieplińska Agnieszka

język angielski

 

8)  Chyliński Daniel

geografia, w-f

 

9)     Duńczyk Dorota

język niemiecki

 

10) Dzwoniarska Anna

pedagog szkolny

 

11) Filaber Dorota

biblioteka, język polski

 

12) Gapska Marzena

język polski

 

 

 

 

13) Getka Magdalena

biologia

 

14) Gortatowska Hanna

nauczanie indywidualne

 

15) Grabowska Justyna

język angielski

 

 

16) Józefowicz Zbigniew

w-f, muzyka

 

17) Kołecka–Lepka Barbara

język polski

 

18) Kondeja Jadwiga

religia

 

19) Kotewicz Zuzanna

psycholog

 

 

20) Kozak Iwona

edukacja wczesnoszkolna

 

21) Lewandowska Teresa

edukacja wczesnoszkolna

 

22) Lewicka Danuta

w-f

 

23) Majas Eugeniusz

w-f

 

24) Majas Hanna

język niemiecki

 

25) Maron Monika

matematyka

 

26) Martewicz Justyna

matematyka

 

27) Mówińska-Shymanskyy Aneta

historia, WOS, j. angielski

 

28) Nowicka Janina

biologia

 

29) Orłowska Anna

historia, WOS

 

30) Pisarska Sylwia

zajęcia artystyczne

 

31) Pliszka Karina – świetlica,

wychowanie do życia w rodzinie

 

32) Podgórska Marzena

język polski, historia

 

33) Prass Elżbieta

matematyka

 

34) Preus-Różańska Magdalena

informatyka, zajęcia komputerowe

 

35) Puwalska Anna  

biologia, chemia

 

36) Radziwilski Krzysztof

informatyka

 

37) Rogozińska Anna

edukacja dla bezpieczeństwa

 

38) Rutkowska Grażyna  

chemia

 

39) Sargalska Anna 

j. angielski

 

40) Seroczyńska Grażyna

historia, biblioteka

 

41) Seroczyński Krzysztof

fizyka

 

42) Skoczylas Anna

historia, WOS

 

 

 

 

 

43) Skuzjus Alicja

 

 

44) Smaciarz Jolanta

przyroda, geografia

 

45) Stec-Zbonikowska Hanna

religia

 

46) Stefańska Honorata

plastyka

 

47) Szymecki Jacek

fizyka, matematyka

 

48) Wasiak Robert

język niemiecki

 

49) Wierzchołowska Emilia

język polski

 

50) Wyrzykowska Ewa

język polski

 

51) Zapolska Emilia

chemia, matematyka

 

52) Zdrojewska Dorota

edukacja wczesnoszkolna

 

53) Żak Anna – w-f

 

54) Żak Marek – w-f